концертиНовиниЩастливі діти

У Савині відзначили другу річницю з дня відкриття дитячої школи мистецтв!

22 січня 2022 року відбулось офіційне відкриття малої концертної зали, що водночас ознаменувало і відкриття в селі дитячої школи мистецтв.
Важливим аспектом навчального процесу є орієнтир школи на яскравих представників національного мистецтва – носіїв української культури, які щороку приїжджають до нас у гості, на чергову річницю заснування школи. І це вже стало своєрідною традицією, коли святковий концерт водночас є учбовим посібником.

Так, минулого року до нас завітали Народна артистка України, співачка Жанна Боднарук з композитором Анатолієм Карпенком, а цьогоріч Народний ансамбль танцю «Україна», дитячо-юнацької хореографічної студії ім. Миколи Коломійця «Щасливе дитинство», м. Київ.

Яскравим хореографічним концертом вихованці ансамблю привітали своїх колег, а також батьків, викладачів та громаду села з дворіччям від дня заснування школи.
Директор колективу Ольга Вікторівна Побежимова подякувала за теплий прийом та висловила сподівання на подальшу дружбу і співпрацю двох колективів.

Були виконані різноманітні народні танці “Увиванець”, “Полька”, “Танець-жарт “Коло млину”,  “Козачок”, “Гопак”, “Волинські викрутаси” та інші.

Барви народного вбрання, вправні танці, мелодії і переливи, а також смачне частування наприкінці свята, так запам’ятався нам цей день.

Повне відео можна переглянути за посиланням: