Щастливі діти

Щасливі діти

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.
О.Уайльд

Діти – ось справжній сенс і мета життя кожної людини, адже без можливості подовжити себе у наступних поколіннях людство просто припинить існування. Досвід наших пращурів, а також результати досліджень науковців говорять про те, що щасливе дитинство є запорукою того, що людина, яка зростала в атмосфері добра, любові й турботи один про одного, надалі сама нестиме невмирущі цінності нащадкам, прагне зробити наш світ кращим.

Наше село розташоване осторонь великих міст, що дає можливість зберегти чистоту повітря та пишність природи, але ускладнює процес отримання освіти нашими діточками, яким вже за кілька років доведеться на рівних умовах із міськими мешканцями вступати до навчальних закладів. Їм так необхідні спілкування, якісне навчання та можливість виявити себе у творчості!

Щоб надати малюкам таку можливість, групою небайдужих активістів нашого села у приміщені сільради створено сучасну дитячу ігрову кімнату, в якій з ними займаються професійні вихователі й педагоги. Тільки зазирніть в очі нашим сонечкам: вони так і сяють щастям! Тому ми назвали наш новий проект «Щасливі діти» й будемо наполегливо працювати над його подальшою реалізацією.

Щойно розпочалося літо – і ми вирушили в мандри! Відвідали природничий парк у с. Беремицьке. Наші враження.