Зелений туризм

Зелений туризм

Наше затишне і, водночас, сучасне село є ідеальним місцем відпочинку для усіх, хто втомився від гаміру та сірих кольорів великих мегаполісів. Всі принади заміського відпочинку – мальовничі краєвиди, пташиний спів, рибалка, розмаїття грибів та лісових ягід – дарують спокій, насолоду життям та залишають приємні спогади.

Отже, запрошуємо усіх шанувальників зеленого туризму на екскурсію острівцями відпочинку нашої місцевості!.

ВІДПОЧИНОК БІЛЯ ВОДОЙМ

Озеро Стибин – відкрита зона відпочинку. Чиста вода, зручний для відпочинку берег із піщаним пляжем, верболоз навколо водойми, що дарує затінок у літню спеку, велика кількість риби. Біля озера достатньо місця для встановлення наметів.

Шановні гості, звертаємо Вашу увагу, що навколо озера простираються пшеничні лани, і достатньо невеликого вогника, щоб сталося невиправне: пожежа охопить все навкруги. Будь ласка, будьте пильними і не залишайте після себе багаття.

Озеро Стибин є гідрологічною пам’яткою природи і раніше було штироко відоме своїми цілющими властивостями – давайте разом збережемо його красу, щоб нею могли милуватися і наші нащадки. Якщо Ви – відповідальна людина, яка піклується про природу і не залишить після себе сміття та пожежу, озеро Стибин чекає на Вас!

Озеро Варги (Варяги) розташоване на території приватної зони відпочинку (комфортні котеджі Log House). велике озеро має давню історію й оповите серпанком легенд чудово пристосоване для вдалої і комфортної риболовлі.

Ставки

В самому центрі села розташовано ставок,який регулярно очищують, наповнюють, за необхідністю, водою та заселяють рибою. – місце, популярне серед савниських риболовів.

ВЕЛОТУРИЗМ

Зручні асфальтовані дороги та ґрунтові лісові стежки ідеальні для велопрогулянок.Відчуття простору, спокою і єдності з природою – ось, що приваблює всіх у нашій місцевості.